کلاسیفایر مارپیچی classifier

کلاسیفایر

نویسنده : watertop ژانویه 8, 2023 56 بازدید

کلاسیفایر

کلاسیفایر به انگلیسی grit classifier که به دانه گیر معروف می باشد از لوازم و تجهیزات تصفیه فاضلاب می باشد که بسیار ساده و کارایی بالایی دارد که برای حذف مواد جامد و دانه ریز پود مانند از فاضلاب ورودی و یا دوغاب در صنایع مختلف از جمله صنایع معدن کارایی دارد.

کلاسیفایر مارپیچی

کلاسیفایر مارپیچی اسپیرال همان طور که از اسمش پیداست بصورت مارپیچی بوده و با عنوان پیش تصفیه فاضلاب جهت جلوگیری از آسیب به تجهیزات مکانیکال در فرآیند تصفیه فاضلاب می باشند که به آن دانه گیر مکانیکی نیز می گویند این تجهیز که دارای یک یا چند مارپیچ می باشد که به آرامی و آزادانه روی مخزن شیب دار بدون لمس کناره ها یا پایین آن می چرخد .

کلاسیفایر هوایی

کلاسیفایر هوایی که بصورت مارپیچی می باشد. کلاسیفایر یک تجهیزیست که برای دانه گیری از فاضلاب می باشد که پس از آشغالگیر در فاضلاب از فرآیند دانه گیری استفاده می شود تا مواد درشت تر از فاضلاب تفکیک نماید و فاضلاب را آماده تصفیه شیمیایی می کند. در صورت طراحی و استفاده بهینه از دانه گیر می تواند تا حدود ۹۰ درصد شن و ماسه را از فاضلاب جدا نماید.

کاربرد کلاسیفایر

  • از کلاسیفایر آبگیری شن از سیستم جمع آوری شن
  • حذف دانه ریز در آب در مرحله پیش تصفیه فاضلاب جهت جلوگیری از ورود آسیب به پمپ و دیگر قطعات
  • جلوگیری از رسوب املاح و گرفتگی لوله ها
  • افزایش راندمان کاری کلاریفایر حوضچه ته نشینی، تجهیزات هوادهی
  • تزریق و یا تغذیه خط تولید کاربرد دارد.

خرید کلاسیفایر

خرید کلاسیفایر پودر از گروه صنعتی واترتاپ تولید طراحی و ساخت دستگاه و تجهیزات تصفیه آب و تصفیه فاضلاب  و تامین کننده مواد شیمیایی در ایران و خاورمیانه می باشد.

جهت سفارش تجهیز کلاسیفایر با شماره ۰۹۳۷۷۳۰۱۳۵۷ تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *