دوزینگ پمپ دیافراگمی مواد شیمیایی کلرزنی سکو

دوزینگ پمپ دیافراگمی مواد شیمیایی کلرزنی سکو

نویسنده : watertop دسامبر 14, 2022 112 بازدید

دوزینگ پمپ

پمپ تزریق که یک پمپ جابجایی مثبت، برای تزریق یک ماده شیمیایی به جریان آب، گاز یا بخار طراحی شده است. پمپ های تزریق برقی با ۱۲ ولت که معمولا کوچک هستند، دبی بسیار دقیقی را برای ایجاد حداکثر کنترل فراهم می کنند. آنها مرکز یک سیستم تزریق یکپارچه اند که برای پخش خودکار مواد شیمیایی ساخته شده اند. این تعریف تزریق برای طیف وسیعی از کاربردها و صنایع، از تصفیه فاضلاب تا فرآوری مواد غذایی، کاربرد دارد.

دوزینگ پمپ دیافراگمی جهت تزریق مواد شیمیایی کلرزنی برند سکو seko در گروه صنعتی واترتاپ

پمپ های تزریق مواد شیمیایی مایع را با سرعت دقیقی تزریق می کنند. آنها می توانند مایعات خطرناک و نا خالص مانند مواد قلیایی، گل و لای و مواد خورنده را کنترل کنند. پمپ تزریق یک ماشین انتقال سیال است که ویژگی برجسته آن حفظ جریان ثابت مستقل از فشار تخلیه است.

دوزینگ پمپ دیافراگمی

یک پمپ تزریق از نوع دیافراگمی که مقدار مشخصی مایع را به داخل خود می کشد و ماده شیمیایی را به منبع یا خط لوله حاوی مایع تزریق می کند. این دستگاه توسط یک موتور الکتریکی یا یک محرک هوا تغذیه می شود و دارای یک کنترل کننده است که پمپ را خاموش و روشن می کند و جریان را مدیریت می کند.

خرید دوزینگ پمپ از نمایندگی سکو seko

قیمت دوزینگ پمپ

قیمت دوزینگ پمپ دیافراگمی ضد اسید تزریق مواد شیمیایی کلرزنی ، آنتی اسکالانت ، اسید ، آکواریوم چک ولو دوزینگ در گروه صنعتی واتر تاپ با مشاوره قبل از خرید پمپ تزریق مواد شیمیایی تجهیزات آب و فاضلاب

دوزینگ پمپ ضد اسید

دوزینگ پمپ دیافراگمی مواد شیمایی کلرزنی سکو دوزینگ پمپ ضد اسید می باشد و برای پمپاژ اسید برای شستشو نیز کارایی دارد.

پمپ دوز چیست؟

پمپ های تزریق شیمیایی مایع را با سرعت دقیقی تزریق می کنند. آنها می توانند مایعات خطرناک و نا خالص مانند مواد قلیایی، گل و لای و مواد خورنده را کنترل کنند. پمپ تزریق یک ماشین انتقال سیال است که ویژگی برجسته آن حفظ جریان ثابت مستقل از فشار تخلیه است.

دوزینگ پمپ پیستونی با دوزینگ پمپ دیافراگمی متفاوت می باشد.

سوپاپ دوزینگ پمپ

دوزینگ پمپ آکواریوم

دوزینگ پمپ کلرزنی

چک ولو دوزینگ پمپ

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *