شیر چند راهه سولو ولو کله گاوی سختی گیر رزینی

شیر چند راهه سولو ولو کله گاوی سختی گیر رزینی

نویسنده : watertop نوامبر 19, 2022 55 بازدید

شیر کله گاوی سختی گیر

شیر سختی گیر رزینی نیمه اتوماتیک سولو ولو سه راهی از نوع شیر کله گاوی سختی گیر رزینی همراه با آموزش طرز کار و همچنین قیمت اتصالات و لوله ستون رزینی می باشد.

ابعاد شیر سه راهی سختی گیر از ۳/۴ الی ۴ اینچ موجود می باشد که بسته به ظرفیت و حجم مخزن و سایز لوله تعیین می گردد.

شیر سولو ولو

شیر چند راهه سولو ولو کله گاوی سختی گیر رزینی که به آن شیر سلونوئیدی نیز می گویند. شیر سه راهی سختی گیر را به نام های مختلف می شناسند که درواقع یکی است.

طرز کار شیر سختی گیر

نحوه عملکرد شیر های سختی گیر رزینی بر اساس نوع آن ها تقسیم بندی می شود در ادامه با نحوه تنظیم شیر اتوماتیک سختی گیر نیز آشنا شوید. در ستون رزینی برای احیای رزین ها باید از آب نمک مورد استفاده قرار بگیرد که برای انجام فرآیند احیا ۴ مرحله باید طی شود:

  • شستشوی معکوس ( بکواش )
  • احیا با مکش آب نمک از مخزن
  • پر کردن مخزن آب نمک
  • شستشوی سریع رزین ها

تعمیر شیر سولو ولو سختی گیر

شیر چند راهه سختی گیر سولو ولو نیز مانند تمامی شیر های تاسیسات و لوله کشی بر اثر وجود املاح در آب که به مرور زمان دچار خوردگی  می شوند و احتیاج به سرویس و تعمیر دارند.

قیمت شیر سختی گیر

قیمت شیر نیمه اتوماتیک سختی گیر رزینی سولو ولو یا همان کله گاوی شیر چند راهه بستگی به سایز آن دارد که از بر حسب اینچ محاسبه می گردد. شیر های نیمه اتومات سختی گیر فلزی کله گاوی و نیمه اتومات فایبرگلاس سختیگیر frp از نوع پلاستیک بوده و برند رانکسین از معروف ترین برند های شیر نیمه اتومات است.

شیر چند راهه سختی گیر رزینی سه راهه

شیر سختی گیر رزینی سولووالو کله گاوی
قیمت شیر سختی گیر

گروه صنعتی واترتاپ تولید کننده انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب می باشد برای استعلام قیمت محصولات، مشاوره و خرید تجهیزات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۵۲۴۶۳۱۰

۰۹۳۷۷۳۰۱۳۵۷

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *