رزین پرولایت A500PS

رزین A500PS – رزین رنگبری شربت قند

نویسنده : watertop می 12, 2022 4836 بازدید

رزین رنگ بر شربتی

رزین A500PS یک رزین آنیونی است که برای رنگبری شربت قند  و . . . مورد استفاده قرار می گیرد. برای شفاف سازی برای شفاف سازی طیف وسیعی از کنسانتره میوه ها مورد استفاده است و با استفاده از نمک خوراکی نیز احیا می شود.

کاربرد رزین A500PS

همانطور که گفته شد از این رزین برای رنگبری شربت استفاده می کنند. کارخانه هایی که به تولید کنسانتره از میوه ها برای اهداف مختلف می پردازند می توانند از این رزین برای رنگبری و شفاف سازی کنسانتره ها استفاده کنند.

رزین پرولایت a500

رزین a500 را کارخانه های مختلف تولید رزین های تبادل یونی تولید می کنند اما رزین پرولایت a500 این رزین شناخته شده تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پرولایت، امبرلایت، هیدرولایت و پترولایت از تولید کنندگان شناخته شده رزین هستند.

احیای رزین A500PS

برای احیای رزین حذف رنگ باید ۴ مرحله زیر طی شود.

  1. شستشوی معکوس بستر رزین
  2. مکش آب نمک
  3. پر کردن مخزن آب نمک
  4. شستشوی نهایی

شستشوی معکوس

در این مرحله آب از پایین وارد بستر رزین می شود و دانه های رزین را که تحت تاثیر فشار ستون آب به هم چسبیده اند را از هم جدا می کند. همچنین در شستشوی معکوس اگر ماده خارجی و ناخالصی در لابه لای دانه های رزین به دام افتاده باشد از این راه از بستر خارج می شود. در نتیجه فرآیند شستشوی معکوس بستر برای احیا آماده می شود و مواد ناخالص نیز از بستر خارج می شوند.

تزریق ماده احیا کننده

در این مرحله از مخزن نمک کنار مخزن رزین آب نمک مکش می شود و دانه های رزین دوباره احیا می شود. مدت زمان این مرحله را با توجه به حجم رزین و فشار آب تعیین می کنند.

پر کردن مخزن آب نمک

در این مرحله مخزن آب نمک را از آب خروجی سیستم پر می کنند تا برای احیا های بعدی آماده باشد.

قیمت رزین رنگبر شکر

دستگاه رنگبری

گروه صنعتی واترتاپ تولید کننده انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و وارد کننده و تولید کننده انواع مواد شیمیایی رزین تصفیه آب می باشد برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید انواع محصولات و مواد شیمیایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۵۲۴۶۳۱۰

۰۹۳۷۷۳۰۱۳۵۷

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *