پکیج چربی گیر API

چربی گیر API – نحوه عملکرد چربی گیر

نویسنده : watertop ژوئن 9, 2020 7711 بازدید

شناورسازی ممکن است به صورت ساده و بدون استفاده از تجهیزات و تاسیسات مکانیکی صورت پذیرد که از این روش برای جداسازی چربی های بسیار سبک مثل نفت از آب استفاده می گردد و این فرایند توسط یک مخزن مکعب مستطیل شکل با عمق یک و نیم الی ۳ متر و نسبت طول به عرض بیش از سه انجام می‌شود از شناور ساز های ساده که در کلیه سایت های نفتی مثل پالایشگاه‌ها و تلمبه خانه ها و غیره استفاده می گردد API (american petroleum institute) گفته می شود.

کاربرد شناورسازی API

شناور سازی ساده یا API در صنایع عادی مثل صنایع غذایی چرم سازی صنایع شیمیایی و به خصوص تصفیه پساب های نفتی بدون استثنا به کار برده می شود در هر پسابی که ذرات معلق به صورت شناور وجود داشته باشند با این روش می‌توان ذرات را جدا سازی نموده و این فرایند مفید خواهد بود.

واترتاپ سازنده و طراحی انواع چربی گیر cpi , api با داشتن چندین سال تجربه در زمینه ساخت انواع تجهیزات آب و تصفیه فاضلاب از نوع فیلتر پرس و ثقلی و چربی گیر و فیلتر شنی فاضلاب می باشد.

 

گروه صنعتی واترتاپ تولید کننده انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و مواد شیمیایی می باشد. برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید محصولات و مواد شیمیایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۵۲۴۶۳۱۰

۰۹۳۷۷۳۰۱۳۵۷

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *