رزین پرولایت A500PS

رزین A500PS – رزین رنگبری شربت قند

نویسنده : watertop می 12, 2022 567 بازدید

رزین A500PS یک رزین آنیونی است که برای رنگبری شربت مورد استفاده قرار می گیرد. برای شفاف سازی برای شفاف سازی طیف وسیعی از کنسانتره میوه ها مورد استفاده است و با استفاده از نمک خوراکی نیز احیا می شود.

کاربرد رزین A500PS

همانطور که گفته شد از این رزین برای رنگبری شربت استفاده می کنند. کارخانه هایی که به تولید کنسانتره از میوه ها برای اهداف مختلف می پردازند می توانند از این رزین برای رنگبری و شفاف سازی کنسانتره ها استفاده کنند.

برند رزین رنگبری شربت

این رزین را کارخانه های مختلف تولید رزین های تبادل یونی تولید می کنند اما برند پرولایت این رزین شناخته شده تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پرولایت، امبرلایت، هیدرولایت و پترولایت از تولید کنندگان شناخته شده رزین هستند.

احیای رزین A500PS

برای احیای رزین حذف رنگ باید ۴ مرحله زیر طی شود.

  1. شستشوی معکوس بستر رزین
  2. مکش آب نمک
  3. پر کردن مخزن آب نمک
  4. شستشوی نهایی

شستشوی معکوس

در این مرحله آب از پایین وارد بستر رزین می شود و دانه های رزین را که تحت تاثیر فشار ستون آب به هم چسبیده اند را از هم جدا می کند. همچنین در شستشوی معکوس اگر ماده خارجی و ناخالصی در لابه لای دانه های رزین به دام افتاده باشد از این راه از بستر خارج می شود. در نتیجه فرآیند شستشوی معکوس بستر برای احیا آماده می شود و مواد ناخالص نیز از بستر خارج می شوند.

 

گروه صنعتی واترتاپ تولید کننده انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و وارد کننده و تولید کننده انواع مواد شیمیایی می باشد برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید انواع محصولات و مواد شیمیایی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۵۲۴۶۳۱۰

۰۹۳۷۷۳۰۱۳۵۷

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *