اسید دیسکلر (دی اسکلر)

اسید دیسکلر، فروش اسید دی اسکلر (Acid descaler)

نویسنده : watertop آوریل 15, 2021 1669 بازدید

اسید دیسکلر (دی اسکلر) یکی از پرکاربرد ترین مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد اسید دی اسکلر (دیسکلر) اسیدی با پایه HCl با غلظت ۳۳% است که برای رسوب زدایی تاسیسات از آن استفاده می شود می تواند به همراه یا بدون مواد ضد خورنده در اختیار مصرف کنندگان قرارگیرد.

معرفی اسید دیسکلر

امروزه با گسترش صنایع مختلف و ساخت تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و… سیالی که بتواند نیازهای مربوطه را در این زمینه برطرف کند بسیار حائز اهمیت است. آب با داشتن ویژگی های منحصر به فردی چون ظرفیت ویژه بالا، دسترس پذیری بالا و… بهترین گزینه در این حوزه است.

آبی که برای این تاسیسات استفاده می شود باید بدون هر نوع آلودگی و املاح رسوب گذار باشد زیرا به مرور با ایجاد رسوب بر روی لوله ها و تاسیسات می تواند عمر آن ها را کاهش داده و میزان هزینه های اتلافی را به شدت بالا ببرد. بنابراین باید آب را برای این منظور تصفیه کرد.

اگر آبی که به منابع و لوله ها و تاسیسات وارد می شود سختی گیری نشود؛ به مرور سطح لوله ها و مخازن را رسوب فرا می گیرد و باعث کاهش عمر مجاری و مخازن می شود و به طبع آن باعث افزایش هزینه های اتلاف انرژی می شود. پس به ماده ای نیاز است که بتواند با اطمینان بالا رسوب ها را حذف کند.

برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید اسید دیسکلر (دی اسکلر) گروه صنعتی واترتاپ با برند Paril با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شستشو با اسید

برای شستشوی لوله ها و مجاری و… از ماده ای اسیدی به نام اسید دی اسکلر (دیسکلر) استفاده می کنیم. اسید دیسکلر یکی از اسید های معدنی با فرمول شیمیایی HCl به عنوان ماده پایه ای اسید است که معمولا با غلظت ۳۳% عرضه می شود. گروه صنعتی واترتاپ اسید دیسکلر با برند Paril 1012 , paril 1013 را به بازار ایران عرضه می کند که برخلاف سایر اسید ها فاقد بوی تند و زننده است که باعث شده اپراتور ها به استفاده از این برند اسید دیسکلر تمایل بیشتری نشان بدهند.

شایان ذکر است که با نصب و استفاده از تجهیزات تصفیه آب پیش از ورود آب به تاسیسات نظیر سختی گیر های رزینی یا دیونایزر ها که عمل سختی گیری آب را انجام می دهدند دیگر نیازی به شستشوی مجاری با اسید نخواهد بود و این امر باعث افزایش حداکثری طول عمر تاسیسات شما خواهد شد. با نصب سختی گیر های رزینی یا دیونایزر ها یا دستگاه های اسمز معکوس می توان از رسوب در تاسیسات جلوگیری نمود.

ضد خورنده (اینهیبیتور) اسید دیسکلر

اسید دی اسکلر (دیسکلر) با قدرت خورندگی بالایی که دارد رسوب ها را از سطح کولینگ تاور ها (برج های خنک کن) منابع کوئلی و… جدا کرده و از بین می برد. بدیهی است که اسید دیسکلر با این قدرت خورندگی می تواند سطوح مجاری را نیز به تدریج از بین ببرد بنابراین برای جلوگیری از این امر از مواد ضد خورنده (اینهیبیتور) استفاده می شود که برای جنس های متفاوت لوله ها از انواع ضد خورنده ها استفاده می شود. گروه صنعتی واتر تاپ عرضه کننده اسید دیسکلر با انواع مواد ضد خورنده است برای ارتباط با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید اسید دیسکلر گروه صنعتی واترتاپ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

Inhibitor analysis

Appearance: red liquid at 25 c

Boiling point: 100 c

Cloud point: -5 c

Density: 1044 Kg/m3 at 15 c

Pour point: < -10 c

Viscosity: 116 mpa s at 5 c

Solubility in water: souble

مطالب مرتبط

آنتی اسکالانت

دستگاه اسمز معکوس

سختی گیر رزینی

رزین سختی گیری

 

گروه صنعتی واترتاپ تولید کننده انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و وارد کننده و تولید کننده انواع مواد شیمیایی مربوط در این زمینه است. برای استعلام قیمت، مشاوره و خرید؛ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۵۵۲۴۶۳۱۰

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *